Šatoranski opleo po Barseloni: "Leđa su mi uništena posle tri godine u klubu"

Mondo pre 1 dan  |  Tijana Jevtić
Šatoranski opleo po Barseloni: "Leđa su mi uništena posle tri godine u klubu"

Češki košarkaš Tomaš Satoranski jedno je od najpoželjnijih imena Evrolige čak i u 35. godini.

Kako stvari stoje, karijeru neće nastaviti u Barseloni, pošto je posle izgubljenog finala španskog prvenstva opleo po klubu u kojem je od 2022. godine. Satoranski je bez dlake na jeziku govorio o planovima koji su mu bili predstavljeni, ali i o problemima koji su se tokom sezona gomilali. Na kraju, jasno je da će doći do rastanka sa Barselonom. "Treba mi odmor i moram da se oporavim jer su mi leđa uništena nakon tri godine provedene u klubu. To je činjenica. Gurao

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »