Igokea dovela pojačanje sa koledža, sjajni srpski plejmejker naredne sezone se vraća u ABA ligu
Telegraf pre 16 sati | Telegraf.rs

Talentovani srpski plejmejker, Uroš Paunović doneo je odluku da se posle jedne godine provedene na Univerzitetu Konektikat (UConn) vrati u ABA ligu, pošto će od naredne sezone nositi dres Igokee, objavio je klub iz Laktaša putem zvaničnih kanala.
Uroš Paunović je sa Igokeom potpisao višegodišnji ugovor, a u pitanju je igrač rođen 15. marta 2003. godine. Visok je 191 centimetar, a u karijeri je pre odlaska na koledž u Sjedinjene Američke Države nastupao za Slobodu iz Užica, Dinamik i Zlatibor iz Čajetine. Upravo je nakon Zlatibora otišao dalje na koledž, a u svojoj poslednjoj sezoni u KLS nekoliko puta bio je proglašavan za najboljeg igrača kola domaćeg prvenstva. U prvenstvu Srbije je prosečno beležio 8,8












