Vučić: Uložićemo mnogo u gradnju gasnih elektrana i u nuklearku zbog fabrika za ai

Euronews pre 1 dan  |  Autor: Tanjug
Vučić: Uložićemo mnogo u gradnju gasnih elektrana i u nuklearku zbog fabrika za ai
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, na svečanom otvaranju autoputa od Preljine kod Čačka do Adrana kod Kraljeva, da će biti uloženo dosta u izgradnju gasnih elektrana u Srbiji, ali i u izgadnju nuklearke, kako bi se obezbedilo dovoljno struje da bismo mogli da pravimo fabrike, data i trening centre za veštačku inteligenciju i obučavanje robota. Vučić je tokom vožnje autobusom novom deonicom autoputa rekao novinarima da je zato, pored gradnje

Povezane vesti »

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »