Novak Đoković kakvog svi žele da vide: Vrućina mu ne smeta, pobedio i na 35 stepeni
Mondo pre 2 sata | Tijana Jevtić

Novak Đoković se posle gotovo mesec dana pauze vratio takmičarskom tenisu i u pripremnom egzibicionom duelu pred Vimbldon pobedio Tomija Pola.
Najbolji teniser svih vremena još jednom je pokazao da je spreman za novi grend slem u sezoni. Srpski as je na turniru "Đorđo Armani tenis klasik" u Londonu savladao Amerikanca posle tri seta 6:3, 6:7 (6), 7:5, u meču koji je trajao oko dva sata i poslužio kao poslednja provera pred početak trećeg grend slema u sezoni. U izuzetno toplim uslovima, sa temperaturama koje su dostizale oko 35 stepeni, Đoković je delovao rasterećeno i bez vidljivih zaštitnih steznika,












