Partizan kontaktirao bivšeg NBA šampiona, crno-beli prvi stali u red za njegov potpis!

Telegraf pre 8 sati  |  Telegraf.rs / Mozzart Sport
Partizan kontaktirao bivšeg NBA šampiona, crno-beli prvi stali u red za njegov potpis!

Ono što je prethodnih dana bilo najavljivano, danas polako dobija sve bolje obrise.

Doskorašnji košarkaš Tenerifa i nekadašnji NBA šampion, Peti Mils kontaktiran je od strane Partizana povodom eventualnog dolaska naredne sezone, javlja Mozzart Sport. On je danas zvanično napustio Tenerife, a Partizan je prvi stao u red za njegov potpis i odmah je pisao Australijancu. Iskusni "vuk" koji je napunio 37 godina mogao bi da ima veliki uticaj na igru crno-belih bez ozbira na godine, što je uostalom pokazao i ove sezone u Tenerifama. Tamo je rešetao

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »