Balša Koprivica ostao bez kluba
B92 pre 10 sati

Srpski košarkaš Balša Koprivica nije više član Bahčešehira, saopštio je turski klub.
Kako se navodi u saopštenju radi se o sporazumnom prekidu saradnje. "Naš klub i Balša Koprivica sporazumno su završili saradnju. Balša je u naš tim stigao uoči sezone 2025/26, a ovom prilikom želimo da mu zahvalimo na svemu što je pružio u našem dresu i poželimo mnogo sreće i uspeha u nastavku karijere", saopštili su iz Bahčešehira. Bivši centar Partizana i povremeni reprezentativac Srbije je u dresu turskog kluba zabeležio 21 nastup u Evrokupu, gde je prosečno












