Vučić u Oplanićima: Sutra krećemo u izgradnju puta ujedinjenja, dobrodošli ste u Beograd
Euronews pre 15 sati | Autor: Tanjug

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će na skupu "Srbija, jedna porodica" koji će biti održan sutra početi izgradnja novih puteva ujedinjenja i pozvao sve da dođu na skup, ističući da su dobrodošli u Beogradu.
Vučića je, nakon otvaranja deonice auto-puta od Preljine do Adrana, u Oplanićima kod Kraljeva sačekao veliki broj građana uz pesmu "Pevaj Srbijo", a među njima su bili i Srbi sa Kosova i Metohije koji su iz južne pokrajine krenuli na sutrašnji skup u Beograd. Srbi sa KiM su predsedniku, uz poruku da im je Vidovdan od velikog značaja i da će se videti u prestonici Srbije u subotu, poklonili ikonu Svetog Lazara. Vučić je posebno zahvalio momcima i devojkama sa Kosova












