Još jedno postolje za Adrianu Vilagoš: Naša atletičarka treća na Memorijalu „Boris Hanžeković“
Dnevnik pre 4 sati

Atletičarka Srbije Adriana Vilagoš osvojila je treće mesto u bacanju koplja rezultatom 60,04 metra na Memorijalu „Boris Hanžeković“ u Zagrebu.
Državna rekorderka (67,22 m) ostvarila je ovaj hitac u prvoj seriji, a potom su usledila slabija ostvarenja – najpre prestup u drugom pokušaju, pa 59,22 m, 59,80 m, 56,25 m i za kraj 58,10 m. Vilagoš je ove sezona najdalje bacila 63,64 metra, a sledeći izazov joj je miting Dijamantske lige u Parizu u nedelju, a za sada u ovoj seriji prestižnih svetskih smotri ima osvojene dve treće pozicije, u kineskom Sjamenu i Oslu. Sada je u Zagrebu trijumfovala Švajcarkinja












