Zahtev za sazivanje sednice ŠO Gimnazije podnelo treće lice, a ima još nejasnoća

Prokuplje press pre 1 dan  |  Biljana Roganović
Zahtev za sazivanje sednice ŠO Gimnazije podnelo treće lice, a ima još nejasnoća

Zahtev da se sazove sednica Školskog odora Gimnazije kako bi se usvojio zahtev Doma kulture da im ova škola ustupi salu, donelo je treće lice, odnosno muškarac koji nema veze sa Školskim odborom, niti školom.

To nam je potvrdio i direktor škole Nebojša Radenković koji kaže da svaki dokument koji se donese ili stigne poštom mora da se primi , overi pečatom i zavede u delovodnu knjigu. Prema našim saznanjima i zaposleni u Gimnaziji su bili začuđeni kada je danas to lice, koje je inače odbornik SNS u prokupačkoj Skupštini, donelo zahtev i predalo ga. Mi smo poslali poruku tom muškarcu i čekamo odgovor, a pitali smo ga: “Izvini što te uznemiravam, ali nemam tvoj broj, pa me

SNS »

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »