Srpski atletičar Luka Bošković osvojio drugo mesto na mitingu u Zagrebu, Adriana Vilagoš treća u bacanju koplja
RTV pre 1 dan | Tanjug

ZAGREB - Srpski atletičar Luka Bošković osvojio je danas drugo mesto u disciplini u skoku udalj na 76. Memorijalu Borisa Hanžekovića u Zagrebu.
Bošković je osvojio drugo mesto u skoku udalj uz novi lični rekord od 8,23 metra. Srpski reprezentativac je do najboljeg rezultata karijere stigao u trećoj seriji, a tokom takmičenja imao je još jedan skok preko osam metara (8,05 m). Uzbekistanac Anvar Anvarov pobedio je u disciplini skok udalj nacionalnim rekordom od 8,29 metara. Srpska reprezentativka Adriana Vilagoš osvojila je treće mesto u bacanju koplja rezultatom 60,04 metra. Najbolji hitac ostvarila je već












