Grupa koja iz Aranđelovca pešači na skup "Srbija jedna porodica" stigla u Sremčicu

Euronews pre 4 sati  |  Autor: Tanjug
Grupa koja iz Aranđelovca pešači na skup "Srbija jedna porodica" stigla u Sremčicu

Grupa građana, simpatizera i aktivista Srpske napredne stranke koja je pešice krenula iz Aranđelovca ka Beogradu da bi prisustvovala sutrašnjem skupu "Srbija jedna porodica" na platou ispred Doma Narodne skupštine, stigla je večeras u Sremčicu.

Kolona, koja je juče rano ujutru krenula iz Aranđelovca, u Sremčici je dočekana u centru mesta bakljadom u bojama zastave Srbije, a okupljeni su isticali barjake i transparente sa sloganom "Srbija pobeđuje", kao i zastave Srbije, i skandirali "Aco Srbine" i "Kosovo je Srce Srbije". Pešaci će u Sremčici prespavati i sutra ujutru nastaviti put, kako bi učestvovali na skupu u poslepodnevnim časovima. Prethodno su juče stigli u Lazarevac, gde su prenoćili, i gde su im

Povezane vesti »

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »