Mili Bobi Braun teško podnela kraj serije ove serije: "Bila sam depresivna"

B92 pre 2 sata
Mili Bobi Braun teško podnela kraj serije ove serije: "Bila sam depresivna"

Mili Bobi Braun otkrila je da se izvinila svojim kolegama iz serije "Stranger Things" nakon što je snimanje konačno završeno, ali i priznala sa kojim glumcem je imala najviše nesuglasica.

Glumica, poznata po ulozi u filmu "Enola Holmes", priznala je da je nakon završetka dugogodišnje Netfliksove serije "Stranger Things" zapala u "blagu depresiju". O tome je govorila tokom snimanja podkasta "Happy Sad Confused" Džoša Horovica u Njujorku, prenosi "Page Six". "Bilo mi je veoma teško. Nisam očekivala da ću se tako osećati kada se sve završi. Inače sam prilično opuštena osoba", rekla je glumica. Ispričala je da je nakon završetka snimanja pokušala da

Povezane vesti »

Ključne reči

Kultura, najnovije vesti »