Bivša kuvarica tuži Kajli Džener: "Radila sam dok nisam izgubila bebu"
B92 pre 1 sat

Kajli Džener suočava se sa novom tužbom bivše privatne kuvarice koja tvrdi da je tokom trudnoće bila izložena prekomernom radu, što je, prema njenim navodima, završilo pobačajem.
U tužbi podnetoj protiv Džener navodi se da je kuvarica u februaru prošle godine izgubila trudnoću nakon što je, kako tvrdi, bila primorana da radi "prekovremene sate, fizički zahtevne poslove i učestvuje na događajima pod velikim pritiskom", piše LADbible. Prema sudskim dokumentima u koje je uvid imao Los Angeles Times, žena čiji identitet nije objavljen navodi da je redovno radila smene od 11 do 12 sati, pet dana nedeljno. Tvrdi i da je poslodavca i njen






