Građani Smedereva i Velike Plane koji pešače na sutrašnji skup stigli u Kaluđericu

Euronews pre 4 sati  |  Autor: Tanjug
Građani Smedereva i Velike Plane koji pešače na sutrašnji skup stigli u Kaluđericu

Građana koji pešače iz Velike Plane, Smederevske Palanke i Smedereva ka Beogradu kako bi prisustvovali velikom skupu "Srbija jedna porodica", koji će biti održan sutra na platou ispred Doma Narodne skupštine stigli su večeras u Kaluđericu i tu će prenoćiti.

Njima će se ujutru priključiti građani Grocke i Kaluđerice i zajedno će nastaviti pešačenje ka Beogradu kako bi stigli na skup koji se održava 27. juna. Građani koji pešače su nosili srpske zastave, transparente "Srbija pobeđuje" i skandirali "Aco, Srbine", a na Smederevskom putu kod Kaluđerice dočekale su ih devojke u narodnoj nošnji sa pogačom. Marija Stanković iz Grocke rekla je za Tanjug da su ona i njene kolege sačekali goste koji pešače uz pogaču i so kako

Povezane vesti »

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »