Srbija se vratila na pobednički kolosek
B92 pre 1 dan

Odbojkaši Srbije ostvarili su bitnu pobedu u sedmom kolu Lige nacija savladavši Kubu.
Srbija je pobedila Kubu sa 3-1 u setovima (25:19, 13:25, 25:23, 25:22). Izabranicima Georgea Krecua to je bila četvrta pobeda (4-2), dok su Kubanci i dalje bez ijedne – na 0-7. "Orlovi" su odigrali jako dobar prvi set, ali je Kuba u drugom pokazala zašto je pred meč stavljena kao favorit od strane bukmejkera. Treći i četvrti set su igrali "na iglama", ali u obe dramatične završnice kao pobednik izašla je Srbija – u četvrtom nakon preokreta od -3 u završnici












