Tragedija: Muškarac pao s drveta i preminuo
Telegraf pre 2 sata | Telegraf.rs

Muškarac iz Zavidovića, inicijala A. H., rođen 1966. godine, preminuo je na licu mesta nakon pada sa drveta u mestu Vinište, opština Žepče, potvrdila je za Klix.ba. glasnogovornica Uprave policije Ministarstva unutrašnjih poslova Zeničko-dobojskog kantona Lejla Ekinović. Muškarac je bio u pratnji ženske osobe, a Policijska stanica Žepče dobila je obaveštenje o nesrećnom događaju u 15:20 sati. "Preminuli je pao sa drveta na obalu reke Bosne. Služba Hitne medicinske












