"Prihvatala sam kokain oberučke" Manekenka bila u kandžama droge, izvukla se iz bulimije, pa okrenula Bogu

Telegraf pre 8 sati  |  Telegraf.rs/Kurir
"Prihvatala sam kokain oberučke" Manekenka bila u kandžama droge, izvukla se iz bulimije, pa okrenula Bogu

Manekenka Simona Mijoković je u svojoj ispovesti i autobiografiji otvorila dušu o životu i borbi sa porocima.

Ona nije krila da je bila zarobljena u kandžama droge i prostitucije, nije se libila da odbije kokain kojim su je častili pojedini muškarci. Blud, veze sa oženjenim muškarcima, prekidi trudnoće, kao i borba sa bulimijom, bile su životne situacije sa kojima je morala da se suoči. Sa bulimijom se mučila 14 godina, a o svemu tome, otvoreno je govorila. - Moj život je započeo u grehu već u osmoj godini, u devetoj, u desetoj, u dvanaestoj mi je oduzeta nevinost, u

Pročitajte još

Ključne reči

Najnovije vesti »