Puštao muziku iz Ratova zvezda Nacionalnoj gardi: Tužio policiju i dobio nagodbu
Radio 021 pre 11 sati | Beta

Stanovnik glavnog grada SAD Sem O' Hara bio je priveden zato što je vojnicima Nacionalne garde sa svog telefona puštao muzičku temu Darta Vejdera iz filma "Ratovi zvezda" dok su patrolirali Vašingtonom. Dodaj 021.rs kao glavni izvor na Google-u
Zbog hapšenja tužio je i policajce i Distrikt Kolumbija, a danas je distrikt saopštio da je sa njim sklopio sporazum o poravnanju - uz nadoknadu čiji iznos nije saopšten. Incident se dogodio prošle godine kada je republikanski predsednik SAD Donald Tramp poslao vojsku u najveće američke gradove, uključujući Vašington, koji je dominantno naklonjen opozicionoj demokratskoj partiji SAD. Puštanjem "Imperijalnog marša", slavne muzičke teme Džona Vilijamsa iz filma












