Крагујевчани са градоначелником Николом Дашићем стигли у Калуђерицу
иКрагујевац пре 12 сати

Група Крагујевчана, предвођена градоначелником Крагујевца Николом Дашићем, стигла је јутрос у београдско насеље Калуђерица у оквиру организованог доласка на скуп који се одржава у Београду.
Долазак је протекао у складу са планом путовања, без посебних задржавања и у доброј организацији. Учесници истичу да није било никаквог такмичарског момента у доласку, већ да је реч о унапред координисаном и мирном пристизању већег броја грађана из Крагујевца. Током пута, колона се кретала уобичајеном динамиком, а долазак у Калуђерицу представља једну од успутних тачака пред наставак кретања ка централним деловима Београда. Према наводима учесника, пут је










