U Betaniji za dan rođen0 20 beba, među njima dva para bliznaca
NoviSad.com pre 5 sati

Novi Sad – U novosadskoj Klinici za ginekologiju i akušerstvo Kliničkog centra Vojvodine, tokom proteklog dana, rođeno je 20 beba. Kako navode u toj zdravstvenoj ustanovi, od juče u sedam časova ujutru do danas u sedam, bilo je 18 porođaja. Rođeno je šest devojčica i 14 dečaka, od toga dva para blizanaca - dečak i devojčica i dva dečaka. Čestitamo!!!






