HT sklopio ugovor o zajmu s Deutsche Telekomom

SEEbiz pre 12 sati
HT sklopio ugovor o zajmu s Deutsche Telekomom

ZAGREB - Hrvatski Telekom sklopio je Okvirni ugovor o zajmu s društvom Deutsche Telekom AG, kao zajmodavcem, sukladno odobrenju dobivenom od strane Nadzornog odbora HT-a.

Sklapanje Okvirnog ugovora omogućava uspostavljanje modaliteta financiranja, s ciljem dodatnog jačanja likvidnosne pozicije kompanije. Okvirni ugovor se sklapa na neodređeno vrijeme, a za svaku pojedinačnu tranšu zajma, koja će se uzimati u trenutku potrebe za likvidnošću, sklapat će se zaseban ugovor (aneks) na rok do 3 mjeseca, uz kamatnu stopu određenu po tržišnom principu. Ukupan iznos aktivnih tranši ni u jednom trenutku ne smije prelaziti iznos od 150

Pročitajte još

Ključne reči

Ekonomija, najnovije vesti »