Напушташ Евролигу? Плати 200 милиона евра!

Б92 пре 17 сати
Напушташ Евролигу? Плати 200 милиона евра!

Евролига се мења преласком на франшизни модел, а напуштање такмичења убудуће ће имати изузетно високу цену.

Евролига је у петак поново потврдила почетак преласка на франшизни модел, задржавајући свих 13 клубова-акционара у свом саставу, укључујући и Реал Мадрид. Једно од кључних питања у овој трансформацији јесте да ће излазак из Евролиге, након преласка на франшизни систем, постати изузетно скуп за сваки клуб. Како је раније пренео Еурохоопс, очекивало се да откупна клаузула за излазак из такмичења порасте на 100 милиона евра, али би тај износ могао да достигне чак

Повезане вести »

Кључне речи

Спорт, најновије вести »