Квар на магистралном цевоводу оставио део Палилуле и Старог града без воде
Политика пре 17 сати

Радови у току, нормализација водоснабдевања очекује се током дана
Због квара на магистралном цевоводу у Улици краљице Марије испред Машинског факултета, без воде је део потрошача на општинама Палилула и Стари град, саопштено је из ЈКП „Београдски водовод и канализација“. Затварање воде је у току, а санација насталог квара започеће након његовог изоловања. За највећи део потрошача стабилизација водоснабдевања очекује се током дана. Како преноси РТС, саобраћај се у том делу града одвија отежано, а трамвајске линије 2Л, 5 и 10











