Pukla cev kod Mašinskog fakulteta, bez vode deo Palilule i Starog grada, tramvaji ne saobraćaju

N1 Info pre 9 sati  |  N1 Beograd Anđela Čolanić
Pukla cev kod Mašinskog fakulteta, bez vode deo Palilule i Starog grada, tramvaji ne saobraćaju

Rano jutros na raskrsnici Kraljice Marije i Starine Novaka pukla je cev, a niz ulicu se sliva voda.

Kako su radnici Vodovoda sa kojima je reporterka N1 razgovarala naglasili, prijavu su dobili oko 7h, a na teren su izašli za desetak minuta, a potom počeli saniranje kvara koji se dogodio na cevi. Napomenuli su da su prijavu dobili od vozača GSP, te da su morali da obustave tramvajski prevoz, jer su šine poplavljene. Apelovali su da umesto tramvaja na ulice izađu autobusi, kažu da će se to uskoro i desiti. Sanacija će trajati neko vreme, jer je kvar veći, javlja

Povezane vesti »

Ključne reči

Hronika, najnovije vesti »