Пукла цев код Машинског факултета (ВИДЕО)
Данас пре 17 сати | Н1 Београд

Рано јутрос на раскрсници Краљице Марије и Старине Новака пукла је цев, а низ улицу се слива вода, јавља Н1.
Како су радници Водовода са којима је репортерка Н1 разговарала нагласили, пријаву су добили око 7х, а на терен су изашли за десетак минута, а потом почели санирање квара који се догодио на цеви. Напоменули су да су пријаву добили од возача ГСП, те да су морали да обуставе трамвајски превоз, јер су шине поплављене. Апеловали су да уместо трамваја на улице изађу аутобуси, кажу да ће се то ускоро и десити. Санација ће трајати неко време, јер је квар већи, јавља











