Olivera Zekić predviđa kada će biti formiran novi Savet REM

Danas pre 5 sati  |  FoNet
Olivera Zekić predviđa kada će biti formiran novi Savet REM

Bivša predsednica Saveta Regulatornog tela za elektronske medije (REM) Olivera Zekić izjavila je danas da predviđa da će u ponedeljak ili utorak biti formiran novi Savet REM i da će predsednik tog tela biti najverovatnije Dubravka Valić Nedeljković.

Zekić je gostujući na K1 televiziji rekla da će Savet REM imati osam članova jer nisu konstatovane ostavke četiri člana. „Sada će biti ‘puj pike ne važi’. Onda ćemo imati situaciju pata karta, jer ćemo devetog člana izabrati tek u decembru ili januaru“, objasnila je Olivera Zekić. Skupštinski Odbor za kulturu i informisanje obustavio je u četvrtak postupak za predlaganje člana Saveta REM kojeg predlažu nacionalne manjine i pozvao četiri člana koja su podnela

Povezane vesti »

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »