Хаварија код Машинског факултета: Вода се слива низ улицу, шине поплављене, трамваји не саобраћају

Нова пре 16 сати
Хаварија код Машинског факултета: Вода се слива низ улицу, шине поплављене, трамваји не саобраћају

Рано јутрос на раскрсници Краљице Марије и Старине Новака пукла је цев, а низ улицу се слива вода.

Како су радници Водовода са којима је репортерка Н1 разговарала нагласили, пријаву су добили око 7х, а на терен су изашли за десетак минута, а потом почели санирање квара који се догодио на цеви, пише Н1. Напоменули су да су пријаву добили од возача ГСП, те да су морали да обуставе трамвајски превоз, јер су шине поплављене. Апеловали су да уместо трамваја на улице изађу аутобуси, кажу да ће се то ускоро и десити. Санација ће трајати неко време, јер је квар већи,

Повезане вести »

Кључне речи

Хроника, најновије вести »