Moler osumnjičen da je ukrao nakit vredan 11,5 miliona dinara iz kuće penzionerke u Subotici
Nova pre 12 sati

Muškarac iz Subotice uhapšen je zbog sumnje da je od 72-godišnje sugrađanke ukrao nakit vredan oko 11,5 miliona dinara dok je u njenoj kući izvodio molerske radove.
Kako je saopštilo Ministarstvo unutrašnjih poslova, pripadnici policije u Subotici rasvetlili su tešku krađu i uhapsili B. V. (43) iz tog grada zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio ovo krivično delo. Sumnja se da je osumnjičeni juče, tokom izvođenja molerskih radova u kući sedamdesetdvogodišnje Subotičanke, ukrao veću količinu nakita čija je vrednost procenjena na 11.500.000 dinara. Policija je kod osumnjičenog pronašla deo ukradenog nakita, koji će biti












