Moler osumnjičen da je ukrao nakit vredan 11,5 miliona dinara iz kuće penzionerke u Subotici

Nova pre 12 sati
Moler osumnjičen da je ukrao nakit vredan 11,5 miliona dinara iz kuće penzionerke u Subotici

Muškarac iz Subotice uhapšen je zbog sumnje da je od 72-godišnje sugrađanke ukrao nakit vredan oko 11,5 miliona dinara dok je u njenoj kući izvodio molerske radove.

Kako je saopštilo Ministarstvo unutrašnjih poslova, pripadnici policije u Subotici rasvetlili su tešku krađu i uhapsili B. V. (43) iz tog grada zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio ovo krivično delo. Sumnja se da je osumnjičeni juče, tokom izvođenja molerskih radova u kući sedamdesetdvogodišnje Subotičanke, ukrao veću količinu nakita čija je vrednost procenjena na 11.500.000 dinara. Policija je kod osumnjičenog pronašla deo ukradenog nakita, koji će biti

Povezane vesti »

Ključne reči

Hronika, najnovije vesti »