Sanacija kvara na cevovodu u Kraljice Marije u toku dana: Bez vode potrošači dve opštine, oglasio se "Vodovod"
Kurir pre 6 sati

Zbog kvara na magistralnom cevovodu u Ulici kraljice Marije, ispred Mašinskog fakulteta, bez vode je deo potrošača na opštinama Palilula i Stari grad, saopštili su JKP „Beogradski vodovod i kanalizacija”.
Zatvaranje vode je u toku, a sanacija nastalog kvara započeće nakon njegovog izolovanja. Za najveći deo potrošača, stabilizacija vodosnabdevanja se očekuje u toku dana, istakli su nadležni. - Izvinjavamo se građanima na neptrijatnosti i molimo za razumavenje do rešavanja nastale situacije - naveli su JKP "Beogradski vodovod i kanalizacija”. Kurir.rs












