Radojević: Naravno da je dobro što je izgrađen Moravski koridor, ali je problem što je preskupo plaćen

Morava info pre 13 sati  |  Agencije
Radojević: Naravno da je dobro što je izgrađen Moravski koridor, ali je problem što je preskupo plaćen

ČAČAK – Potpredsednik Narodne stranke dr Aleksandar Radojević izjavio je da nije bio protiv gradnje Moravskog koridora, odnosno auto-puta Pojate-Preljina, ali je bio protiv načina na koji je građen i prvenstveno cene po kojoj je taj put plaćen.

On je podsetio da je, od prvobitne cene od 600 miliona dolara, gradnja puta na kraju koštala dve i po milijarde dolara. Upitan da li Amerikanci “kradu sami od sebe“ jer se gradnja finansira iz međunarodnih fondova, Radojević je odgovorio da “ne kradu Amerikanci sami od sebe nego kradu od nas preko domaćih izdajnika“. Izvor: Agencije

Pročitajte još

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »