Srbin divljao na auto-putu u Makedoniji: Vozio BMW preko 220 na sat, policija ga zaustavila i odmah uhapsila

Blic pre 4 sati
Srbin divljao na auto-putu u Makedoniji: Vozio BMW preko 220 na sat, policija ga zaustavila i odmah uhapsila

Incident se dogodio kod mesta Miletkovo u Severnoj Makedoniji Vozač M.

S. (60) upravljao je BMW-om srpskih tablica brzinom od 221 km/h gde je ograničenje 120 km/h Državljanin Srbije uhapšen je na auto-putu Skoplje-Đevđelija nakon što je vozio 221 kilometar na sat, saopštilo je danas Ministarstvo unutrašnjih poslova Severne Makedonije. Policija je navela da je incident zabeležen u blizini mesta Miletkovo u Severnoj Makedoniji, kada je radarom utvrđeno da je vozač, identifikovan kao M. S. (60), upravljao BMW-om srpskih registarskih

Povezane vesti »

Ključne reči

Balkan, najnovije vesti »