Оливера Зекић предвиђа формирање новог Савета РЕМ-а почетком наредне седмице
НИН пре 10 сати | ФоНет

Бивша председница Савета Регулаторног тела за електронске медије (РЕМ) Оливера Зекић изјавила је данас да предвиђа да ће у понедељак или уторак бити формиран нови Савет РЕМ и да ће председник тог тела бити највероватније Дубравка Валић Недељковић. "Сада ће бити 'пуј пике не важи'.
Онда ћемо имати ситуацију пата карта, јер ћемо деветог члана изабрати тек у децембру или јануару", објаснила је Оливера Зекић. Скупштински Одбор за културу и информисање обуставио је у четвртак поступак за предлагање члана Савета РЕМ којег предлажу националне мањине и позвао четири члана која су поднела оставке - Родољуба Шабића, Милеву Малешић, Иру Проданов Крајишник и Дубравку Валић Недељковић, да преузму функције у РЕМ. "Пошто ће они да се врате јер су








