Србин ухапшен у Северној Македонији БМВ “летео” ауто-путем, полиција реаговала након радарске контроле

Дневник пре 10 сати
Србин ухапшен у Северној Македонији БМВ “летео” ауто-путем, полиција реаговала након радарске контроле

Држављанин Србије ухапшен је на ауто-путу Скопље - Ђевђелија након што је возио 221 километар на сат, саопштило је данас Министарство унутрашњих послова Северне Македоније.

Полиција је навела да је инцидент забележен у близини места Милетково, када је радаром утврђено да је возач, идентификован као М. С. (60), управљао БМВ-ом српских регистарских ознака брзином од 221 километар на час на деоници где је ограничење 120 километара на час, пренео је портал Скопјеинфо. Према наводима полиције, возач је прекорачио дозвољену брзину за 101 километар на сат. Након заустављања, возило је заплењено, а возач је ухапшен и задржан у

Повезане вести »

Кључне речи

Балкан, најновије вести »