Пукао магистрални цевовод код Машинског факултета: Делови Палилуле и Старог града без воде
НИН пре 15 сати | Фонет

Због квара на магистралном цевоводу у Улици краљице Марије, код Машинског факултета, део потрошача на општинама Палилула и Стари град остао је данас без воде, саопштило је ЈКП Београдски водовод и канализација.
Како се наводи, затварање воде је у току, а санација квара почеће након његовог изоловања. Из ЈКП Београдски водовод и канализација очекују да ће водоснабдевање за највећи део потрошача бити стабилизовано до краја дана. Надлежни су се извинили грађанима због непријатности и замолили их за разумевање до отклањања квара.











