Na miting SNS iz Leskovca 3000 članova, iz okruga 7000 – angažovani i prevoznici iz Makedonije

Jugmedia pre 23 minuta  |  JuGmedia
Na miting SNS iz Leskovca 3000 članova, iz okruga 7000 – angažovani i prevoznici iz Makedonije

Na večerašnji miting, odnosno narodno okupljanje u Beogradu, koje počinje u 18 časova, iz Leskovca je danas otišlo oko 3.500 članova i simpatizera, a iz preostalih pet opština u Jablaničkom okrugu još oko 4.000, koliko je bila kvota određena iz centrale vladajuće SNS, saznaje nezvanično Jugmedia.

Autobusima se krenulo u 12 sati, organizovano. Nije bio dozvoljen odlazak privatnim automobilima, sem najvažnijim funkcionerima, kako bi svi bili uredno prebrojani i da ne bi ranije napuštali skup, kao što se dešavalo. U ovom, do sada najvrelijem danu ove godine, južnjaci će se kućama vratiti posle ponoći. Uteha je što neće biti gladni, jer su leskovački proizvođači hrane, posebno trgovinske radnje, među njima i „Spin“, donirali, kako tvrde, „sveže sendviče“. Tu je

Povezane vesti »

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »