Selektor preuzeo odgovornost: Nisam uspeo...
Sputnik pre 2 sata

Selektor fudbalske reprezentacije Urugvaja Marselo Bijelsa izjavio je da preuzima krivicu za eliminaciju sa Svetskog prvenstva i dodao da za tri godine nije ništa dao urugvajskom fudbalu.
Fudbaleri Urugvaja završili su učešće na SP nakon što su u Gvadalahari poraženi od Španije rezultatom 1:0. "Neću ostaviti ništa urugvajskom fudbalu. Sve što selektor radi tokom tri godine nema nikakvu vrednost ukoliko ne stignu rezultati, četvrto mesto u kvalifikacijama nije imalo nikakvu vrednost, treće mesto na Kopa Americi nije imalo nikakvu vrednost. O ovom nastupu ne moram ništa posebno da govorim. Pitanja ne traže odgovore, već žele da svu odgovornost












