Pedeset jedan autobus otišao iz Vranja i okruga na Vučićev miting

Vranje news pre 6 sati  |  Vranjenews
Pedeset jedan autobus otišao iz Vranja i okruga na Vučićev miting

Pedeset jedan autobus iz Vranja i Pčinjskog okruga krenuo je u subotu ujutro za Beograd na miting Srpske napredne stranke (SNS), saznaje Vranje news iz izvora u SNS-u.

Osim članova stranke i malobrojnih dobrovoljaca, najveći deo ljudi koji su krenuli put prestonice čine zaposleni u javnom sektoru, školama, zdravstvu, Simpu, Jumku, mnogim drugim državnim institucijama koji ne smeju da odbiju odlazak za Beograd, pa su morali, po paklenoj vrućini, da iz straha od gubitka posla uđu u autobus. Značajan deo ljudstva koji je ispunio autobuse čine i socijalno ugrožene kategorije, kojima sendvič i dnevnice verovatno znače u svakodnevnoj

Pročitajte još

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »