Iranac udario na Fifu i Ameriku: Žele da nas izbace, ovo je katastrofalan Mundijal

RTS pre 9 sati
Iranac udario na Fifu i Ameriku: Žele da nas izbace, ovo je katastrofalan Mundijal

Kapiten fudbalske reprezentacije Irana Mehdi Taremi oštro je kritikovao Fifu i organizatore Svetskog prvenstva u SAD, nazvavši turnir "katastrofom" zbog logističkih problema i tretmana kojem je njegov tim izložen.

Nakon remija sa Egiptom (1:1) u Sijetlu, kapiten Irana Mehdi Taremi optužio je Fifu i američke organizatore za katastrofalne uslove na Svetskom prvenstvu. U tom susretu je Iran ostao bez plasmana u nokaut fazu nakon što im je poništen pogodak, što je izazvalo kontroverze. On se žalio na probleme sa putovanjima, imigracionim kontrolama i nemogućnosti da ekipa boravi u gradovima gde igra mečeve, što je dovelo u pitanje prolazak njegovog tima u nokaut fazu. "Ovo je

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »