Turistička organizacija Zlatibora otvorila letnju sezonu za turiste
Radio sto plus pre 11 sati

“Verujemo da će letnja sezona biti uspešna i da ćemo predstaviti program za leto koji je sadržajniji nego ikad”, kazao je direktor turističke organizacije Zlatibora Vladimir Živanović na svečanosti u planinskom centru Tornik.
Ocenio je da je broj rezervacija dobar i da veruje da će u vrhuncu sezone Zlatibor posetiti oko 60.000 turista. “Ono što je novina jeste pregršt popusta za turiste koji se prijave u registrovanom smeštaju”, rekao je Živanović. Direktor Skijališta “Tornik” Branko Slavujević kazao je da se zaposleni trude da tokom cele godine imaju ponudu za svoje korisnike. “Imamo bob na šinama, panoramsku vožnju žičarom, veštačku stenu i mini golf u ponudi, a sve to je danas









