На митинг СНС из Лесковца 3500 чланова, из округа 7000 – ангажовани и превозници из Македоније
Југмедиа пре 12 сати | М. Ивановић

На вечерашњи митинг, односно народно окупљање у Београду, које почиње у 18 часова, из Лесковца је данас отишло око 3.500 чланова и симпатизера, а из преосталих пет општина у Јабланичком округу још толико, колико је била квота одређена из централе владајуће СНС, сазнаје незванично Југмедиа.
Аутобусима се кренуло у 12 сати, организовано. Није био дозвољен одлазак приватним аутомобилима, сем најважнијим функционерима, како би сви били уредно пребројани и да не би раније напуштали скуп, као што се дешавало. У овом, до сада најврелијем дану ове године, јужњаци ће се кућама вратити после поноћи. Утеха је што неће бити гладни, јер су лесковачки произвођачи хране, посебно трговинске радње, међу њима и „Спин“, донирали, како тврде, „свеже сендвиче“. Ту је






