Радомир јутрос стигао на Евзони и остао у шоку: Прошао границу без минута чекања, ево у које време је победио систем
Мондо пре 7 сати | Јована Радовановић

Радомир Илић из Новог Сада, који се са породицом враћао са десетодневног одмора из Платамона, каже да нису могли да верују призору који их је дочекао. – Кренули смо око два сата иза поноћи из Платамона.
Када смо стигли на грчку границу Евзони, нисмо могли да верујемо. Сабласно празно, нигде никога. Испред нас је било само једно возило чачанских регистарских ознака. После свих прича о гужвама, ово је било потпуно невероватно – рекао је Илић за РИНУ. Према његовим речима, иста ситуација дочекала их је и у јутарњим часовима на граници Србије и Северне Македоније, на граничном прелазу Прешево. – Ни тамо није било никога. Прошли смо без задржавања, што је за ово










