"Крајем године се враћамо у Србију!": Певач бенда Напалм Деатх за Телеграф о наступу на Арсенал фесту
Телеграф пре 6 сати | Телеграф.рс

Пионири гриндцоре звукаа, британски метал састав Напалм Деатх наступио је прве вечери Арсенал Фестивала на Гарден бини, где су се окупили љубитељи тежег звука.
Фронтмен Напалм Деатха Марк "Барни" Гринвеј говорио је за Телеграф.рс након наступа у Крагујевцу. Напалм Деатх приредили су један од најенергичнијих наступа вечери. Донели су брзину, ерупцију енергије и праву метал атмосферу. Напалм Деатх не игра на сигурно. Публика је добила најбоље што овај бенд уме - брутално љуту музику, коју свирају гласни. Сваки ударац бубња осети се у грудима, сваки крик се осећа. Гринвер је на бини био неухватљив, пун енергије и












