Drama kakvu Banja Luka ne pamti: Devojka skočila u Vrbas, a onda se pojavio on
Telegraf pre 5 sati | Telegraf.rs/ Avaz.ba

Velika drama odvijala se danas u Banja Luci, kada je jedna devojka skočila s gradskog mosta u Vrbas.
Kako saznaje portal "Avaza" nju je spasio Danijel Delić, koji je sedeo u obližnjem restoranu s drugarima. Kada je vidio da se utapa odmah je reagovao, a onda je za njim krenuo i jedan konobar sa splava. Teškom mukom uspeli su je izvući iz vode. Nakon toga su u pomoć pritekli muškarac i devojka koji su šetali na toj ruti, a Delić je na licu mesta pružio prvu pomoć, odnosno reanimirao je. Devojka koja je tu bila s muškarcem je pozvala Hitnu pomoć. Na lice mesta su












