Turistička organizacija Zlatibora otvorila letnju sezonu za turiste
Biznis.rs pre 1 sat | Redakcija Biznis.rs

očekuju oko 60.000 turista
Turistička organizacija Zlatibora i Skijališta Srbije otvorili su danas letnju sezonu za turiste, za koju veruju da će biti uspešna. „Verujemo da će letnja sezona biti uspešna i da ćemo ostvariti program za leto koji je sadržajniji nego ikad“, kazao je direktor turističke organizacije Zlatibora Vladimir Živanović na svečanosti u planinskom centru Tornik, prenosi Beta. Ocenio je da je broj rezervacija dobar i da veruje da će u vrhuncu sezone Zlatibor posetiti oko









