Анели излази из ријалитија као богаташица: Добила дупло више пара, моћи ће да купи стан у Београду

Мондо пре 5 сати  |  Драгана Томашевић
Анели излази из ријалитија као богаташица: Добила дупло више пара, моћи ће да купи стан у Београду

Иако је раније изричито негирала да ће поново ући у ријалити, Анели Ахмић је на крају добила примамљиву понуду коју једноставно није могла да одбије.

Њен улазак у девету сезону привукао је огромну пажњу публике, а многи су са нестрпљењем ишчекивали њено појављивање, првенствено због односа са бившим партнером Асмином Дурџићем. Анели Ахмић је знатно дигла своју цену у односу на прошлу годину. Она је у претходној сезони "Елите", у којој је освојила високо друго место, имала хонорар у рангу Ивана Маринковића, који је износио 1.500 евра на недељном нивоу. Међутим, због интригантности целокупне ситуације,

Повезане вести »

Забава, најновије вести »