Partizan otputovao u Sloveniju - Saša Ilić poveo 26 igrača na pripreme

B92 pre 9 sati
Partizan otputovao u Sloveniju - Saša Ilić poveo 26 igrača na pripreme

Fudbaleri Partizana su otputovali u Sloveniju gde će odraditi glavni deo priprema.

Posle uvodnog perioda u Beogradu, crno-beli su se uputili u Mariborsko Pohorje, a Saša Ilić je na put poveo 26 igrača. Na spisku su: Golmani: Marko Milošević, Miloš Krunić i Tarik Banjić. Defanzivci: Stefan Mitrović, Milan Roganović, Vukašin Đurđević, Abdulmalik Mohamed, Stefan Milić, Vojin Marinković, Mateja Milovanović. Vezni igrači: Vanja Dragojević, Ognjen Ugrešić, Demba Sek, Nemanja Trifunović, Milan Vukotić, Milan Aleksić, Aleks Zeković, Dimitrije Janković,

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »