Anđelka sa porodicom u Parizu: Posetili Diznilend, uživaju u hrani i piću - ovaj detalj na njoj nasmejao sve
Telegraf pre 2 sata | Telegraf.rs

Poznata glumica Anđelka Prpić odlučila je da predahne od svakodnevnih obaveza, pa se uputila na kratak odmor sa suprugom Markom Žugićem i sinom Jakšom kojeg je dobila iz prvog braka.
Porodica je otputovala u pariz te je pokazala da se sjajno provode u gradu svetlosti. Ona je podelila nekoliko fotografija prenevši delić njihovog provoda. Ovaj trojac se potpuno opustio, uživali su u dobroj hrani i piću a onda su posetili i čuveni Diznilend, što je bila posebna radost. Porodično su se slikali a Anđelka je nosila rajif sa Mini Maus. Koliko joj prija odmor sa porodicom, svedoči i njen osmeh koji, kako se vidi na slikama, nije skidala sa lica. Uz






