Besplatan gradski prevoz za Nišlije i posle 1. jula

Politika pre 2 sata
Besplatan gradski prevoz za Nišlije i posle 1. jula

Niš – Gradonačelnik Dragoslav Pavlović je najavio nastavak besplatnog javnog gradskog i prigradskog saobraćaja i posle 1. jula, kada se navršava prva godina ovih pogodnosti.

Od 1. jula prošle godine do ovih dana broj besplatnih korisnika javnog prevoza u Nišu veći je za 32 odsto u odnosu na broj prevezenih ranijih godina, rekao je Pavlović. Poslednjih dana juna u Nišu se završava Studija javnog gradskog i prigradskog prevoza putnika na teritoriji grada i svih pet gradskih opština. Radi je Akademija tehničko-vaspitačkih strukovnih studija iz Niša sa saradnicima, a rok za završetak je 18. avgust. Posle javne prezentacije organizuju se

Niš »

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »