Počinje skup vlasti u Beogradu: Hiljade dovedenih iz cele Srbije okupilo se u centru Beograda
Nedeljnik pre 10 sati

U centru Beograda počeo je skup pristalica vlasti.
Više desetina hiljada ljudi okupilo se u centru Beograda, na prostoru između Skupštine Srbije i Predsedništva, na prostoru kolokvijalno nazvanom kao Ćacilend, po šatorskom naselju kojim je vlast blokirala do pre nekoliko meseci ovaj deo grada. Pristalice vlasti su većinski dovedeni autobusima iz unutrašnjosti Srbije. Pre mitinga, mnogobrojne organizacije su izveštavale o pristiscima prema zaposlenima u državnoj upravi, lokalnim samoupravama i javnim preduzećima da












