Iranci ostavili papir sa porukom Amerikancima u svlačionici: Tekst koji je bio ispisan je sve iznenadio

Telegraf pre 10 sati  |  Telegraf.rs
Iranci ostavili papir sa porukom Amerikancima u svlačionici: Tekst koji je bio ispisan je sve iznenadio

Fudbalska reprezentacija Irana odigrala je noćas nerešeno sa Egiptom (1:1) i zadržala je šanse da se plasira u nokaut fazu takmičenja na Svetskom prvenstvu, ali će morati da prati i ostale rezultate.

Selekcija Irana se od početka nalazi u centru pažnje zbog činjenice da posle svakog meča mora da napusti SAD i zaputi se u Meksiko, pošto im se baza nalazi u Tihuani, a zbog zategnute geopolitičke situacije i sukoba na Bliskom istoku. Iranci su zbog toga nekoliko puta negodovali, a ovoga puta su Amerikancima u svlačionici ostavili podugačko pismo, zbog kojeg su se mnogi iznenadili. U nastavku pročitajte šta su to Iranci imali da poruče: - Dolazimo iz Irana, zemlje

Pročitajte još

Ključne reči

Najnovije vesti »